Про

КП ЖКЦ

03 жовтня 2003 року, відповідно до рішення Славутицької міської ради від 28.02.2003 року №169-17-IV “Про реорганізацію комунального підприємства “Управління житлово-комунального господарства”, було створено комунальне підприємство “Житлово-комунальний центр” (КП ЖКЦ).
КП “ЖКЦ” засновано на майні, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Славутича.
Засновником КП “ЖКЦ” та власником його майна є територіальна громада міста Славутича в особі Славутицької міської ради.
КП “ЖКЦ” підпорядковане, підзвітне і підконтрольне територіальній громаді міста та виконавчому комітету Славутицької міської ради.

КП "ЖКЦ" створене з метою здійснення контролю за належним утриманням та збереженням технічного та естетичного стану житлового фонду і об'єктів благоустрою міста, підвищення їхніх експлуатаційних якостей та продовження строків служби, а також забезпечення населення якісними житлово-комунальними послугами.
Image

Основними завданнями КП «ЖКЦ» є:

 1. Забезпечення кваліфікованого, якісного, гарантованого обслуговування та ремонту житлового фонду, його технічного обладнання, забезпечення надання житлово-комунальних послуг, дотримання санітарного стану прибудинкових територій для створення мешканцям сприятливих умов проживання.
 2. Виконання функцій керуючої організації - служби єдиного замовника робіт і послуг з обслуговування та ремонту житлового фонду, комунальних послуг, а також здійснення функцій єдиного розрахункового центру.
 3. Організація проведення капітального і поточного ремонту та робіт з утримання житлового фонду й об'єктів благоустрою міста.
 4. Забезпечення технічного обслуговування і ремонту конструктивних елементів та технічного обладнання жилих будинків, зовнішнього благоустрою відповідно до діючого законодавства України.
 5. Забезпечення санітарного обслуговування допоміжних приміщень житлових будинків та прибудинкових територій, відповідно до діючого законодавства України.
 6. Забезпечення обслуговування гуртожитків створення належних умов для проживання.
 7. Забезпечення ремонту та утримання об'єктів загальноміського благоустрою.
 8. Організація роботи цілодобової аварійної диспетчерської служби міста.
 9. Забезпечення підготовки житлового фонду до експлуатації у зимовий період.
 10. Забезпечення надання населенню житлово-комунальних послуг підприємствами-постачальниками цих послуг.
 11. Ведення технічних паспортів житлових будинків.
 12. Проведення розрахунків із квартиронаймачами, власниками жилих приміщень, виконавцями робіт і послуг.
 13. Проведення реєстрації жителів міста, ведення паспортного обліку громадян.
 14. Розрахунок плати за житлово-комунальні послуги, оперативний перерахунок при зміні тарифів.
 15. Облік надходжень коштів від населення за житлово-комунальні послуги.
 16. Розрахунок розмірів платежів за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання для обчислення субсидій.
 17. Облік нарахованих субсидій при проведенні розрахунків плати за житлово-комунальні послуги.
 18. Обслуговування рахунку внутрішньоміських платежів, — платежів населення, субсидій, коштів для відшкодування пільг. Зведення банку платежів за житлово-комунальні послуги, розщеплення платежів, зарахування коштів на розрахункові рахунки підприємств - постачальників послуг.
 19. Контроль за нарахуванням та сплатою житлово-комунальних послуг населенням, в тому числі плати за утримання будинків та прибудинкових територій.
 20. Розрахунок загальних, вартісних, якісних та кількісних покажчиків оцінки технічного стану житлового фонду, а також за числом постійних мешканців. Облік наявності, дислокації, технічних та експлуатаційних характеристик об'єктів житлового фонду.
 21. Формування та видача оборотних відомостей, списків квартиронаймачів, що мають пільги, відомостей заборгованості по житлово-комунальних платежах тощо.
 22. Видача довідок із бази даних житлового фонду.

КП “ЖКЦ” є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку зі своїм найменуванням.

КП “ЖКЦ” здійснює свою діяльність на основі і відповідно до чинного законодавства України та інших нормативно-правових актів, рішень Славутицької міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, а також власним Статутом.

КП “ЖКЦ” самостійно планує свою діяльність, визначає стратегію та основні напрямки свого розвитку відповідно до державної політики у сфері житлово-комунального господарства, “Концепції реформування та розвитку житлово-комунального господарства в місті Славутичі”, програм реформування й розвитку житлово-комунального господарства міста на 2002-2012 роки та на період до 2012 року, програм соціально-економічного та культурного розвитку міста.
КП “ЖКЦ” здійснює господарську діяльність від свого імені, в інтересах підприємства та територіальної громади міста Славутича на засадах повного госпрозрахунку, самоокупності та самофінансування.

Комунальне підприємство “Житлово-комунальний центр” нагороджене Подяками міського голови, чисельними Дипломами, грамотами. У загальноміській програмі «Славутичанин року – 2007 р., 2008 р., 2009 р., 2011 р.» - КП “ЖКЦ” стало переможцем.

МИ - НАЙКРАЩА

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ!

З усіх питань укладення з КП ЖКЦ договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком зв'яжиться з нами зручним для Вас способом.

(04579) 2-37-41

kpgkc4@meta.ua

КОНТАКТИ

kpgkc4@meta.ua

(04579) 2-37-41, 2-28-22 (fax)

Київський квартал, буд. №14,

м. Славутич, Україна, 07101

Підпишіться на наші новини