Ми пропонуємо наступні

Послуги

Послуги з управління – це юридичне, бухгалтерське, паспортне і організаційне обслуговування багатоквартирних будинків, розробка оптимальних схем управління нерухомістю. КП ЖКЦ здійснює управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд та забезпечує його належну експлуатацію відповідно до закону та умов договору з власником чи балансоутримувачем.
Комплексне технічне обслуговування, утримання, ремонт і модернізація багатоквартирних будинків і будівель – що означає завжди справне освітлення в під'їздах, естетичний ремонт, комфортно теплі батареї, охайний сміттєпровід, якісна вентиляція, утеплені вікна і двері, аварійна служба, чиста вода з крану. Ваше життя або робота стануть зручними, безпечними і комфортабельними.
Ремонтні послуги – це комплекс послуг з проведення загально-будинкових електротехнічних, сантехнічних і оздоблюваних робіт. Професійне обслуговування вашого будинку у відповідності до порядків, норм та правил, встановлених чинним законодавством України.
Санітарне утримання місць загального користування і благоустрій прибудинкової території – це чисті, доглянуті і оформлені під'їзди, завжди прибрана прибудинкова територія і своєчасно вивезене сміття, скошена трава, декоративні кущі і квіти під вікнами, ігрові і спортивні майданчики, розмічені парковки і освітлені двори. Усе це забезпечить Вам задоволення від проживання в будинку або від перебування в офісі.
Вивезення ТПВ та великогабаритних відходів з урахуванням операцій поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення, знешкодження, захоронення). В нашому місті санітарний стан та благоустрій завжди був і залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності міської ради та її структурних підрозділів.
Аварійно-ремонтна служба – це цілодобове аварійно-ремонтне обслуговування об’єктів нерухомості, що знаходяться під комплексним управлінням КП ЖКЦ, у тому числі  багатоквартирних будинків, а також абонентське обслуговування ОСББ, ЖБК,  індивідуальних мешканців.

КОНТАКТИ

kpgkc4@meta.ua

(04579) 2-37-41, 2-28-22 (fax)

Київський квартал, буд. №14,

м. Славутич, Україна, 07101

Підпишіться на наші новини